Європейська історія

Європейська історія

Сравнение товаров (0)


Поворот у політиці.Схід.Європа від Сталіна до Гавела
Автор: Тисменяну В

Поворот у політиці.Схід.Європа від Сталіна до Гавела

У книзі застосовано порівняльний підхід для оцінки причин падіння комуністичних режимів у країнах Східної Європи (Албанія, Болгарія, Чехословаччина, Східна Німеччина, Угорщина, Польща, Румунія, Югославія), сучасного стану політичного відродження у цьому регіоні та перспектив демократичного розвитку у передбачуваному майбутньому. ..

251грн.

Історія циган Східної Європи та Росії
Автор: Кроу Д.М

Історія циган Східної Європи та Росії

Автор описує життя, історію, традиції і культуру циган, або ромів, від їх появи в регіоні у Середні віки і до теперішніх часів. Використовуючи широкий спектр джерел Девід М. Кроу охоплює своїм дослідженням Болгарію, Росію (СРСР), Румунію, Угорщину, Чехословаччину та Югославію...

315грн.

Історія Балкан 18-19 ст.
Автор: Єлавіч

Історія Балкан 18-19 ст.

Видання досліджує історію балканських народів, які на початку означеного періоду перебували під правлінням Габсбургів чи в складі Османської імперії, протягом ХУІІІ-го та ХІХ-го століть. У книзі наведено розбіжності умов існування у двох імперіях і досвід народів, здобутий під час цього існування. Головний акцент, утім, припадає на національні рухи, охоплюючи їхні програми і революційну діяльність, досягнення і поразки до 1900 року, а також місце цих течій у міжнародних відносинах того часу. ..

451грн.

Показаны с 1 по 3 из 3 (1 страниц)